Lucie Bílá v Trebišove.

Autor: Michaela Hustá | 26.3.2018 o 16:25 | Karma článku: 2,14 | Prečítané:  172x

V protiklade s tvrdením bývalého slovenského premiéra, že na východe nič nie je, bola tento víkend - aspoň na chvíľu, v Trebišove speváčka par excellence - Lucie Bílá.  

Sprevádzaná romantickým klavírom Petra Maláska a svetelnou šou si táto česká hviezda svojim vystúpením pod názvom Recitál získala srdcia všetkých prítomných. Po rokových skladbách typu: " Jsem tygřice utržená z řetezu" a emotívnych Bielych Vianociach išlo opäť o ďalší nový projekt. V rámci koncertu zazneli známe aj menej známe piesne, napr. Píseň samotářky, V.I.P., Lásko máš modrý stín, Vzpomínky, Most přes minulost  a ďalšie.

Nie som odborníčkou na hudbu a ani zvlášť veľkou hudobnou fanúšičkou, napriek tomu si Lucie Bílá získala aj mňa. Prečo? Z veľmi špeciálneho dôvodu. Dobre vyzerajúcich päťdesiatničiek dnes človek stretne určite dosť a nemusia mať hneď na sebe róbu od módneho návrhára. Dnešná moderná žena sa vie pekne nahodiť aj za pár desiatok eur v outfite zo sekáča. Skvelých speváčok je však dosť málo a stretnúť medzi dnešnými celebritami osobnosť, ktorá nie je namyslená na svoj talent, ale naopak milá aj mimo pódia, takú ktorá má zmysel pre humor a vie si občas utiahnuť  aj sama zo seba je skutočne vzácne. Ale to, čím si ma skutočne získala je jej charitatívna činnosť. Lucie Bílá je nielen vynikajúca speváčka, ale okrem zvonivého hlasu má aj ďalší talent, a síce na ručné práce. Popri skladaní piesní vyrába z drôtu rozličné drobnosti - napr. malých anjelikov a ružence. Býva zvykom, že po koncerte nasleduje autogramiáda, resp. predávajú sa cédečka. Občas, veľmi zriedka, sa uskutoční charitatívny koncert, ale s tým, aby sa po koncerte predávali vlastnoručne vyrobené výrobky a výťažok išiel na charitu - konkrétne na zakúpenie invalidných vozíkov, tak s tým som sa stretla po prvý krát.

Takže na záver za mňa aj za ďalších osemdesiat kolegov z našej firmy, ktorí boli na koncerte, jedno veľké ĎAKUJEME.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTO

Kuzminová podala skvelý výkon a vyhrala šprint v Ruhpoldingu

Paulína Fialková skončila v druhej desiatke.


Už ste čítali?